+420 603 472 123 autoskolapb@volny.cz

V KRÁTKOSTI O NÁS

Autoškola Petr Čavojský připravuje zájemce na řidičské zkoušky již více než 21 let. V současné době má autoškola nabízí možnost získat řidičský průkaz pro skupin A (motocykl) a B (osobní automobil). Cílem autoškoly je spokojený klient. O tom, že se tento cíl daří naplňovat, svědčí počty uchazečů / do roku 2020 cca 7700,-osob/ , kteří v mé autoškole úspěšně získali řidičské oprávnění.

Autoškola však nabízí i služby pro stávající řidiče, ať již usilujete o vrácení řidičského průkazu, potřebujete si oživit své řidičské schopnosti nebo máte zájem o školení řidičů, obraťte se na autoškolu a my Vám pomůžeme.

REGISTRACE

REGISTRACE

k provozování autoškoly

AKREDITACE

AKREDITACE

k provozování školícího střediska

PROČ MÁ AUTOŠKOLA?

TERMÍNY

Nabízíme večerní nebo víkendové jízdy. Termíny jízd si určujete vy, dle vašich potřeb a našich možností. Jízdy lze také objednávat – rušit prostřednictvím speciálí aplikace v mobilu, na tabletu či doma v klidu na PC.

CENA

Kursovné nemusíte hradit najednou,naše ceny jsou transparentní bez skrytých poplatků. Cena za kurz autoškoly je vždy konečná. Nečekají Vás žádné překvapivé doplatky.

PŘÍSTUP

Zaměstnávám pouze profesionální a trpělivé instruktory . Nechceme abyste byli při řízení vystresovaní z instruktora. Ten je tam od toho, aby vám pomohl, poradil a také něco naučil.

KVALITA VÝUKY

Naučíme Vás jezdit nejenom ve slabém provozu, ale i v intenzivním provozu městského centra. Jezdíme do Prahy, či Plzně. Chceme abyste jste po dokončení naší autoškoly byli připravení do provozu.