V KRÁTKOSTI O NÁS

Autoškola Petr Čavojský připravuje zájemce na řidičské zkoušky již více než 15 let. V současné době naše autoškola nabízí možnost získat řidičský průkaz pro skupin A(motocykly) a B (osobní automobil). Cílem naší autoškoly jsou spokojení klienti, kterým se dostane kvalitního vzdělání. O tom, že se nám tento cíl daří naplňovat, svědčí počty uchazečů / do roku 2015 cca 1.700,-osob/ , kteří v naší autoškole úspěšně získávají řidičské oprávnění.

Naše autoškola však nabízí i služby pro stávající řidiče, ať již usilujete o vrácení řidičského průkazu, potřebujete si oživit své řidičské schopnosti nebo máte zájem o školení řidičů, obraťte se na naši autoškolu a my Vám pomůžeme.

Registrace

k provozu autoškoly

PROČ NAŠE AUTOŠKOLA?

TERMÍNY

Nabízíme večerní nebo víkendové jízdy, jízdy o svátcích. Termíny jízd si určujete vy, dle vašich potřeb a našich možností.

CENA

Kursovné nemusíte hradit najednou,naše ceny jsou transparentní bez skrytých poplatků. Cena za kurz autoškoly je vždy konečná. Nečekají Vás žádné překvapivé doplatky.

PŘÍSTUP

Zaměstnáváme pouze profesionální a trpělivé instruktory . Nechceme abyste byli při řízení vystresovaní z instruktora. Ten je tam od toho, aby vám pomohl a poradil.

KVALITA VÝUKY

Naučíme Vás jezdit nejenom ve slabém provozu, ale i v intenzivním provozu městského centra. Chceme abyste po dokončení naší autoškoly jste byli připravení do provozu.

VOZOVÝ PARK

CHEVROLET Lacetti vagoon 16v 2TDi

Další vozy

MAZDA DEMIO 1,3 
RENAULT Laguna 2,0 D nafta
ŠKODA Fabia 1,3 benzin

MOTO PARK

AM, A1

CHUNLAN CL 125-3

A2

SUZUKI SV650

A

YAMAHA Diversion 900

NOVÉ MOTOCYKLY VE VÝCVIKU

OD 1.7.2016

YAMAHA Virago XVS 1100

YAMAHA Fazer1000 

YAMAHA Midnight Star 1300